Запис на прийом до лікарів відділення консультативної поліклініки

КНП «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради» нагадує, що починаючи з квітня 2021 року запис на прийом до лікарів відділення консультативної поліклініки здійснюється при наявності електронного направлення за попереднім записом в робочий час за телефонами реєстратури (0522) 55-13-22, 050-854-89-03 або електронною поштою reestratura_kol@ukr.net, обласної жіночої консультації 099-067-14-27.

Запис на прийом можна здійснити як особисто пацієнту, так і через сімейного або іншого лікаря, який видав електронне направлення.

Попередньо записані пацієнти звільняються від загальної черги до реєстратури та прямують одразу до кабінету лікаря на призначений час.

Також повідомляємо, що кількість пацієнтів для планового безкоштовного прийому лікарів у поліклініці обмежена, тому пацієнти, які не мають електронного направлення або бажають отримати медичну послугу поза визначеного обмеженого денного нормативу, можуть отримати її на умовах платних послуг. Для запису таких пацієнтів є можливість здійснити попередню онлайн оплату згідно затвердженого прейскуранту через додаток Приват24 або будь-яким зручним способом на реквізити:

UA 60 305299 00000 26003015103668
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
В призначенні платежу обов’язково вказувати прізвище та ініціали пацієнта.

Після оплати медичної послуги та здійснення запису за вказаними контактними телефонами, такі пацієнти також звільняються від загальної черги до каси та реєстратури, а прямують одразу до кабінету лікаря на призначений час./Files/images/20210714_131805_1.jpg