Повернутися до звичайного режиму
Лікарі Кіровоградської обласної лікарні, які є головними позаштатними спеціалістами департамента охорони здоров'я Кіровоградської обласної державної адміністрації:
  • Агапєєв Олександр Анатолійович за спеціальністю "токсикологія";
  • Йовенко Олександр Іванович за спеціальністю "анестезіологія";
  • Багайлюк Степан Михайлович за спеціальністю "отоларингологія";
  • Бориско Ольга Василівна за спеціальністю "гастроентерологія";
  • Брикульська Мирослава Володимирівна за спеціальністю "фізіотерапія, народна та нетрадиційна медицина";
  • Василенко Світлана Володимирівна за спеціальністю "клінічна лабораторна діагностика";
  • Гатич Анатолій Іванович за спеціальностями "нефрологія" та "терапія";
  • Голікова Тетяна Леонідовна за спеціальністю "геріатрія";
  • Горенко Володимир Анатолійович за спеціальністю "рентгенологія";
  • Дзюбас Ірина Миколаївна за спеціальністю "клінічна імунологія, алергологія";
  • Єрмолицька Ірина Павлівна за спеціальністю "гематологія";
  • Касьянов Сергій Вікторович за спеціальністю "неврологія";
  • Колосовський Станіслав Дмитрович за спеціальністю "ультразвукова діагностика";
  • Корчака Наталія Миколаївна за спеціальністю "комбустіологія";
  • Курган Юрій Володимирович за спеціальністю "амбулаторно-поліклінічна допомога";
  • Малий Костянтин Анатолійович за спеціальністю "стоматологія хірургічна";
  • Мельник Алла Дмитрівна за спеціальністю "медсестринська справа";
  • Михальченко Олександр Іванович за спеціальністю "проктологія";
  • Мончук Віктор Михайлович за спеціальністю "урологія";
  • Немазенко Сергій Євгенович за спеціальністю "патологічна анатомія";
  • Рижко Олександр Олексійович за спеціальністю "пульмонологія";
  • Сабурова Олена Миколаївна за спеціальністю "дієтологія";
  • Семенович Андрій Сергійович за спеціальністю "ортопедія і травматологія";
  • Сидоренко Станіслав Іванович за спеціальністю "абдомінальна хірургія";
  • Скоромний Олександр Якімович за спеціальністю "судинна хірургія";
  • Скороход Людмила Анатоліївна за спеціальністю "офтальмологія";
  • Смірнова Олена Георгіївна за спеціальністю "інфекційні хвороби";
  • Стельмухова Людмила Дмитрівна за спеціальністю "ревматологія";
  • Супрун Вадим Володимирович за спеціальностями "експертиза тимчасової непрацездатності" та "медичне обслуговування населення, постраждалого в наслідок аварії на ЧАЕС";
  • Тіунов Андрій Вікторович за спеціальністю "ендоскопія";
  • Чернявська Неля Іванівна за спеціальністю "ендокринологія";
  • Ярошенко Ігор Володимирович за спеціальністю "нейрохірургія".
Кiлькiсть переглядiв: 3072