Семінар-нарада лікарів офтальмологів

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 13 квітня 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні в приміщенні конференц-залу відбулась семінар-нарада лікарів офтальмологів.

• Про підсумки роботи офтальмологічної служби області за 1 квартал за 2018 рік. Доповідач: головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА за спеціальністю «офтальмологія» - Скороход Л.А.
  • Вікова макулярна дегенерація, сучасний погляд на етіопатогенез і методи лікування. Доповідач: завідуючий кафедри очних хвороб ДЗ «ЗМАПО МЗ України» професор, доцент медичних наук - Луценко Н.С.
  • Вікова макулярна дегенерація, методи діагностики. Можливості ОСТ-ангтографії. Доповідач: доцент кафедри очних хвороб ДЗ «ЗМАПО М3 України», доцент кафедри медичних наук - Рудечева О.А.
  • Сучасна хірургія для зорової реабілітації пацієнтів з віковою макулярною дегенерацією. Доповідач: доцент кафедри очних хвороб ДЗ «ЗМАПО М3 України», доцент кафедри медичних наук - Ісакова О.А.
  • РЕСВЕГА- спеціально розроблена формула при вологій формі вікової макулярної дегенерації. Доповідач: «Лаборатуар Теа» регіональний менеджер - Гайдаш О. А.
  • Продукція Київського вітамінного заводу. Доповідач: представник фірми - Горовенко О.Г.