Науково-практична конференція з ендокринології

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 20 квітня 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні конференц-залу відбулась науково-практична конференція з ендокринології.

• Відкриття конференції. Доповідач: головний позаштатний терапевт ДОЗ ОДА - Гатич А.І.
  • Цукровий діабет, синдром діабетичної ступні, діабет-асоційовані проблеми. Доповідач: завідувач кафедри хірургії і судинної хірургії, доктор медичних наук, доцент - Саволюк С.І.
  • Гіпотиреоз, особливості лікування у пацієнтів різних вікових груп. Доповідач: кандидат медичних наук, завідувач відділенням загальної ендокринології та Київського міського ендокринологічного центру - Зуєв К.О.
  • Особливості ведення вагітних з патологією щитоподібної залози. Доповідач: лікар-ендокринолог ендокринологічного відділення Кіровоградської обласної лікарні - Морозко О.В.
  • Аналіз роботи ендокринологічної служби Кіровоградської області за 2017 рік. Обговорення результатів ведення реєстру інсулінозалежних хворих на цукровий діабет* виписка Е-рецептів у 2017 році та І кварталі 2018 року. Доповідач: завідувач ендокринологічним відділенням Кіровоградської обласної лікарні, головний позаштатний ендокринолог ДОЗ ОДА - Чернявська Н.І.

/Files/images/novini/kvten_2018/IMG_7148.JPG