Робочий візит голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

26.04.2018 з робочим візитом перебував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленко Сергій Петрович, директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації Рибальченко Олег Миколайович та начальник управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації Проненко Сергій Миколайович.

/Files/images/novini/042018/gubernator/IMG_7189.JPG

Головний лікар Андреєва Лариса Миколаївна ознайомила з роботою рентгенологічного відділення, куди було закуплено та введено в експлуатацію сучасне обладнання . В ході робочої зустрічі керівництвом області оглянуті відділення, які потребують капітального ремонту та оснащення сучасним обладнанням. Одне із таких – ургентна операційна, яка працює 24 години на добу, надає хірургічну невідкладну допомогу жителям області (проводяться оперативні втручання після ДТП, кровотечі, інсульти…). Також були оглянуті відділення гематології, травматології № 2 (кістково-гнійне відділення), проктологічне відділення, які являються єдиними в області та потребують капітального ремонту приміщень та оснащення сучасним обладнанням.

/Files/images/novini/042018/gubernator/IMG_7201.JPG

/Files/images/novini/042018/gubernator/IMG_7223.JPG

/Files/images/novini/042018/gubernator/IMG_7233.JPG

Після головою було дане доручення начальнику управління капітального будівництва області щодо розроблення проектно-кошторисної документації та прорахувати необхідність в коштах для проведення ремонтів.

/Files/images/novini/042018/gubernator/IMG_7238.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 267