Науково-практична конференція фахівців клінічної лабораторної діагностики лікувально-профілактичних закладів області

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 7 червня 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні конференц-залу відбулась науково-практична конференція фахівців клінічної лабораторної діагностики лікувально-профілактичних закладів області.

• Про підсумки роботи лабораторної служби області за І квартал 2018 рік. Аналіз рейтингової оцінки діяльності лабораторної служби у І кварталі 2018 року. Доповідач: головний позаштатний фахівець з клінічної лабораторної діагностики ДОЗ ОДА - Василенко С.В.
  • Про підсумки роботи клінічної лабораторної діагностики м. Олександрії за 1 квартал 2018 рік. Доповідач: головний позаштатний фахівець з клінічної лабораторної діагностики УОЗ м. Олександрії - Філіпенко Т.Г.
  • Інформація про загальні збори ВАКХЛМ. Доповідач: головний позаштатний фахівець з клінічної лабораторної діагностики ДОЗ ОДА - Василенко С.В.
  • Огляд доповідей VII Міжнародний медичний форум» (м. Київ) 25-27.03.2018 рік. Доповідач: лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії, обласної лікарні - Семенченко Н.Г.
  • Про підсумки міжлабораторного контролю якості за 1 квартал 2018 рік. Доповідач: лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії обласної лікарні Бондаренко О.Г.