Обласна конференція лікарів-інфекціоністів

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 25 червня 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні бібліотека відбулась обласна конференція лікарів-інфекціоністів.

• Вітальне слово заступника директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації. Доповідач: голова реабілітаційної ради, заступник директора ДОЗ ОДА - Горбенко Н.І.
  • Світові тенденції розвитку інфекційного процесу. Доповідач: завідуючий пульмонологічним відділенням обласної лікарні, головний позаштатний пульмонолог ДОЗ ОДА - Рижко О.О.
  • Особливості перебігу захворюваності на кір в м. Кропивницькому, стан вакцинації та колективного імунітету. Доповідач: головний позаштатний інфекціоніст УОЗ МДА м. Кропивницький, завідуюча інфекційним відділенням КЗ ЦМЛ м. Кропивницький - Панченко І.В.
  • Досвід застосування препаратів ЗD терапії в лікуванні хворих з ХВГС в рамках державної програми лікування вірусних гепатитів з 2013 по 2017роки. Доповідач: завідуюча інфекційним відділенням обласної лікарні, головний позаштатний інфекціоніст ДОЗ ОДА - Смірнова О.Г.

/Files/images/novini/062018/infekc2.jpg