Повернутися до звичайного режиму

Обласна конференції лікарів акушерів-гінекологів

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 26 вересня 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні конференц-залу відбулась обласна конференції лікарів акушерів-гінекологів.

1. Патологія шийки матки, діагностика та профілактика. Доповідач: лікар онколог-гінеколог Кіровоградської обласної лікарні - БАНКОВА Тетяна Олександрівна.
  2. Підсумки роботи Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України, 20-21 вересня 2018року. Доповідач: головний позаштатний акушер-гінеколог ДОЗ ОДА - ЖУРЖЕР Наталія Федорівна.
  3. Проблема ескалації абдомінального розродження. Доповідач: головний позаштатний акушер-гінеколог ДОЗ ОДА - ЖУРЖЕР Наталія Федорівна.
  4. Організаційні питання.

/Files/images/novini/092018/260918_2.jpg