Повернутися до звичайного режиму

Науково-практична конференція фахівців з клінічної лабораторної діагностики

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 11 жовтня 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні конференцзалу відбулась науково-практична конференція фахівців з клінічної лабораторної діагностики лікувально-профілактичних закладів області.

• Про підсумки роботи лабораторної служби області за І півріччя 2018 р. Аналіз рейтингової оцінки діяльності лабораторної служби у І півріччі 2018 р. Доповідач: головний позаштатний фахівець з клінічної лабораторної діагностики ДОЗ ОДА - ВАСИЛЕНКО Світлана Володимирівна.
  • Інформація про роботу семінару-практикуму «Як підготувати лабораторію до акредитації згідно ДСТУ ISO 15189:2015». Доповідач: завідувач відділенням клінічної лабораторної діагностики дитячої обласної лікарні - КЛУБНПСІНА Тетяна Вікторівна.
  • Новий маркер в діагностиці рака яєчників НЕ 4. Доповідач: кандидат медичних наук - РАДОНЕЖСЬКА Юлія.
  • Тести для ранньої діагностики прееклампсії. Доповідач: біолог пологового будинку №1 - МЕДВЕДЄВА Тетяна Ігорівна.
  • Неінвазивний пренатальний скринінг, тест Harmony. Доповідач: біолог КЗ «Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини» - КЛИМЕНКО Ірина Олександрівна.
  • Клініко-діагностичне значення визначення антимюллерівського гормону (АМГ). Доповідач: завідувач клініко-діагностичної лабораторії - НЕПОМЕНКО Галина Миколаївна.
  • Про підсумки міжлабораторного контролю якості за II квартал 2018р. Доповідач: лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії обласної лікарні - БОНДАРЕНКО Олена Геннадіївна.

/Files/images/novini/102018/2.jpg