Семінар сестер медичних старших фізіотерапевтичних кабінетів та відділень

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 18 жовтня 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні в приміщенні навчальної кімнати відділення фізіотерапії відбувся семінар сестер медичних старших фізіотерапевтичних кабінетів та відділень.

• Основні напрямки розвитку фізіотерапевтичної служби. Нові спеціальності в фізичній і реабілітаційній медицині. Доповідач: головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА з фізіотерапії - Брикульська М.В.
  • Фізіотерапевтичні методи в онкологічній практиці. Доповідач: головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА з фізіотерапії - Брикульська М.В.
  • Фізіо-бальнеотерапія при серцево-судинних захворюваннях. Доповідач: лікар-фізіотерапевт Кіровоградської обласної лікарні - Сакевич О.П.
  • Документація фізіотерапевтичних кабінетів та відділень. Доповідач: сестра медична з фізіотерапії старша Кіровоградської обласної лікарні - Горбунова О.Л.
  • Роль і місце класичної і сучасної фізіотерапії в національній фізичній та реабілітаційній медицині. Доповідач: головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА з фізіотерапії - Брикульська М.В.
  • Підведення підсумків роботи. Доповідач: головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА з фізіотерапії - Брикульська М.В.