Семінар-нарада лікарів офтальмологів

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 2 листопада 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні конференц-залу відбувся семінар-нарада лікарів офтальмологів.

• Про підсумки роботи офтальмологічної служби області за 9 місяців 2018 року. Доповідач: головний позаштатний спеціаліст ДОЗ ОДА за спеціальністю «офтальмологія» - Скороход Л.А.
  • Сучасні аспекти лікування глаукоми. Роль моно- і комбінованої терапії в підходах до лікування пацієнтів з ПВКГ. Доповідач: кандидат медичних наук ЦМХО - Пархоменко О.Г.
  • Запальні захворювання орбіти ДМН. Доповідач: професор кафедри офтальмології КМАПО - Петренко Д.А.
  • Ускладнення цукрового діабету. Показання до лазерного та терапевтичного лікування. Доповідач: кандидат медичних наук ЦМХО - Пархоменко О.Г.
  • Нові можливості в діагностиці та контролі над глаукомою уповноважений представник компанії Icar Finland OY в Україні. Доповідач: представник фірми - Пушкова Н.
  • Сучасні методи діагностики і лікування аслікар. Доповідач: лікар-офтальмолог оптометрист - Шеховцов М.Н.

/Files/images/novini/112018/2_IMG_7325.jpg