"Поспішайка" - свято присвячене Міжнародному дню передчасно народжених дітей

В обласній лікарні відбулося свято "Поспішайка", присвячене Міжнародному дню передчасно народжених дітей. На свято завітали родини з дітьми, які передчасно народилися в Перинатальному центрі. Їх радісно зустрічав колектив ПЦ з солодощами та подарунками, а веселі аніматори з іграми та забавками. Також гості отримали вітання від головного лікаря Кіровоградської обласної лікарні - Андреєвої Л.М., заступника директора департаменту охорони здоров'я з материнства та дитинства - Кодрул А.Л. та губернатора - Кузьменко С.А. За сім років існування ПЦ, тут народилися та пішли в життя 1300 діточок-поспішайок. Зустріч відбулася в теплій родинній атмосфері, серед посмішок та обіймів під лунання дитячого сміху. Ми мріємо, щоб це свято привернуло увагу держави та суспільства на існуюче питання передчасно народжених дітей і зробило все можливе для їх щасливого майбутнього.

/Files/images/novini/112018/3_16.jpg

/Files/images/novini/112018/1_16.jpg