Семінар лікарів-фізіотерапевтів

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 22 листопада 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні навчальної кімнати фізіотерапевтичного відділення відбувся семінар лікарів-фізіотерапевтів.

• Про стан діяльності фізіотерапевтичної служби області за 2018 рік. Основні напрямки розвитку фізіотерапевтичної служби в Кіровоградській області. Брикульська М.В. - головний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії ДОЗ ОДА.
  • Природні і преформовані фізичні чинники в реабілітації хворих різного профілю (інформація про роботу міжнародної науково-практичної конференції м. Київ). Брикульська М.В. - головний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії ДОЗ ОДА.
  • Фізіотерапевтичні методи в онкологічній практиці. Брикульська М.В. - головний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії ДОЗ ОДА.
  • Перспективи розвитку медичної та фізичної реабілітації на різних рівнях надання медичної допомоги (інформація про роботу Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, м. Тернопіль). Пускай Н.Б. - головний реабілітолог ДОЗ ОДА.
  • Фізіо-бальнеотерапія хворих з патологією серцево-судинної системи. Сакевич О.П. - лікар-фізіотерапевт Кіровоградської обласної лікарні.
  • Нові методи і методики фізіотерапевтичного лікування. Ховреико Т.Б. - лікар-фізіотерапевт Кіровоградської обласної лікарні.
  • Підведення підсумків роботи. Брикульська М.В. - головний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії ДОЗ ОДА.

/Files/images/novini/112018/2_22.jpg