Засідання Кіровоградської обласної філії Асоціації анестезіологів України

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 23 листопада 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні конференц-залу відбулось засідання Кіровоградської обласної філії Асоціації анестезіологів України.

• Проблема безпеки в анестезіології. Завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Кіровоградської обласної лікарні - Йовенко О.І.
  • Класифікація шоків, тактика призначення симпатомиметичної підтримки. Лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Кіровоградської обласної лікарні - Дудар І.В.
  • Тромбоемболія легеневої артерії, правила тромбопрофілактики в інтенсивній терапії та хірургії. Лікар-анестезіолог відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Кіровоградської обласної лікарні - Грималюк Є.П.
  • Післяреанімаційний синдром, його профілактика. Завідувач відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії Кіровоградської обласної лікарні - Йовенко О.І.

По завершенню відбулося обговорення доповідей та відповіді на запитання.

/Files/images/novini/112018/IMG_7343.jpg