Робочий візит Голови облдержадміністрації та директора департаменту охорони здоров'я

Сьогодні 22 грудня 2018 року, з робочим візитом до Кіровоградської обласної лікарні завітали Голова обласної державної адміністрації - Кузьменко Сергій Анатолійович та директор департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації - Рибальченко Олег Миколайович.

Зустріла гостей головний лікар Кіровоградської обласної лікарні- Андреєва Лариса Миколаївна, разом із своїми заступниками та медичним персоналом.Спочатку голова облдержадміністрації та директор департаменту разом з присутніми зайшли на 1 поверх до відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації, де завідувач - Агапєєв Олександр Анатолійович ознайомив їх з роботою відділення та продемонстрував нове обладнання - апарат для проведення тривалої замісної ниркової та печінкової недостатності.

/Files/images/novini/112018/1.JPG

Далі гості відвідали ендоскопічне відділення, в якому завідувач даним відділенням Тіунов Андрій Вікторович представив новий апартат - гастрофіброскоп.

/Files/images/novini/112018/2.JPG

Після цього Голова облдержадміністрації, директор департаменту та присутні піднялися на 2 поверх до перинатального центру, де завідуюч - Мітєва Тетяна Миколаївна, зустріла та запросила їх пройти до відділення реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених. Тут Мітєва Т.М. також продемонструвала нове обладнання - фетальний антенатальний монітор (кардіотокограф) для двуплідної вагітності, фетальний інтранатальний монітор (кардіотокограф) для одноплідної вагітності та гістерорезектоскоп.

/Files/images/novini/112018/3.JPG

Слід зазначити що це і все вище зазначене обладнання було закуплене за кошти обласного бюджету (в олбасну лікарню за останній рік придбали ще таке обладнання як: апарат Короткохвильової діатермії, система ультразвукова діагностична MyLab 40, монітор пацієнта з функцією капнографії та монітор з функцією безперервного виміру серцевого викиду, а також ендоурологічне обладнання).

/Files/images/novini/112018/4.JPG

Після відвідування зазначених відділень було обговорено проблемні питання в роботі лікарні та визначено пріоритети на 2019 рік.

/Files/images/novini/112018/5.JPG