Обласна науково-практична конференція лікарів-ендокринологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, відповідальних за ендокринологічну службу

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2019 рік, 18 грудня 2019 року в Кіровоградській обласній лікарні, в приміщенні конференц-залу відбулась обласна науково-практична конференція лікарів-ендокринологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, відповідальних за ендокринологічну службу

Конференція відбулась згідно наступного плану:

• Відкриття конференції. Доповідач: експерт департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації за спеціальністю "Терапія" Гатич Анатолій Іванович.
  • Досягнення та перспективи клінічної ендокринології За матеріалами ІХ з’їзду лікарів-ендокринологів України 20-22 листопада, м. Харків). Доповідач: Чернявська Неля Іванівна - завідувач ендокринологічним відділенням КНП "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради", експерт департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації за спеціальністю "Ендокринологія".
  • Обговорення результатів ведення реєстру інсулінозалежних хворих на цукровий діабет. Доповідач: Чернявська Неля Іванівна - завідувач ендокринологічним відділенням КНП "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради", експерт департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації за спеціальністю "Ендокринологія".
  • Порядок атестації лікарів-ендокринологів. Наказ МОЗ України від 22 лютого 2019 року №446 «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів». Доповідач: Чернявська Неля Іванівна - завідувач ендокринологічним відділенням КНП "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради", експерт департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації за спеціальністю "Ендокринологія".
  • Субклінічний гіпертиреоз. Доповідач: Морозко Олександр Володимирович - лікар ендокринологічного відділення КНП "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради".
  • Діабетична полінейропатія, сучасні методи лікування. Доповідач: Чернявська Неля Іванівна - завідувач ендокринологічним відділенням КНП "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
  • Гіпотиреоз, клінічні прояви, лікування. Доповідач: Марченко Оксана Миколаївна лікар ендокринологічного відділення КНП "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради".
  • Виступи учасників конференції. Відповіді на запитання. Закриття конференції.

По завершенню відбулося обговорення доповідей та відповіді на запитання.

/Files/images/novini/1219/endo/IMG_7629.JPG