Міжнародний день радіології – День Рентгенолога

Щороку 8 листопада, починаючи з 2012 року, українська громадськість відзначає Міжнародний день радіології – День Рентгенолога.

Саме в цей день, 8 листопада у 1895 році, Вільгельм Конрад Рентген, проводячи черговий експеримент, відкрив рентгенівські промені. Це стало приводом до розвитку рентгенології – абсолютно нового тоді напрямки в діагностиці, медицині та науці.

Це свято вперше було відзначено за ініціативи Європейського Товариства Радіологів (ЕSR), Товариства Радіологів Північної Америки (RSNA) і Американського Коледжу Радіології (ACR) з метою привернути увагу громадськості до цього розділу медицини і тих переваг, які вона дає. Святкування Міжнародного Дня Радіології прийшло на зміну відзначення Європейського Дня Радіології, запропонованого в 2011 році. Перше і єдине святкування Європейського Дня Радіології пройшло 10 лютого 2011 році і було приурочено до річниці смерті Рентгена.»

Рентгенолог – відповідальна і дуже важлива лікарська професія, в якій високі технології тісно взаємопов’язані з кваліфікацією і досвідом. Адже від достовірної постановки діагнозу залежить ефективність будь-якого виду терапії, а значить, здоров’я і життя пацієнта.

Вітаємо лікарів-рентгенологів з професійним святом! Бажаємо наскрізь бачити хороших людей, плюси і мінуси будь-якої ситуації, темні і світлі сторони життя. Родинного затишку, професійного зросту, наснаги у щоденній лікарській практиці!

Хай Вам завжди посміхається фортуна!

Кiлькiсть переглядiв: 24