Вітаємо зі святом!

25 грудня свято Різдва за Григоріанським календарем. Найбільше свято року – Різдво Христове відзначають християни західного обряду, весь католицький світ, і також цього дня вітають одне одного з народженням Спасителя лютерани та інші протестантські конфесії.

Це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Воно відзначається в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина, що викупив гріхи людей своєю смертю. Це найбільше свято в католицькому світі, воно припадає на найдовшу в році ніч, коли, за віруваннями християн західного обряду, і народився Ісус Христос у Вифлиємі.

Вітаємо вірян Римо-Католицької церкви та всіх, хто святкує Різдво Христове в ніч з 24 на 25 грудня! Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на нічному небі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радісну звістку про народження Ісуса Христа у кожну домівку. В цей день ми відзначаємо Різдво Христове за Григоріанським календарем як державне свято, разом із більшістю усього християнського світу, спільно із Європою.

Сподіваємося, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих, сповідуватимуть їх щодня.

Вітаємо вас з Різдвом! Бажаємо, щоб у кожному домі був мир і спокій, гармонія і достаток. Нехай відбуваються чудеса і прекрасні події, наповнюючи життя чудовими моментами, щасливими посмішками і добротою людських сердець. Любові, добробуту і процвітання в кожну родину та кожну оселю!

Кiлькiсть переглядiв: 14