Раді вітати Вас на сайті нашого закладу!

Адміністрація КНП «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради» повідомляє: родичі пацієнтів, яким надається стаціонарна медична допомога з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 у КНП «Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради», для отримання інформації щодо стану здоров’я своїх рідних можуть звертатись за телефонами:

Інфекційно-боксоване відділення: (0522) 39-71-07, 066-064-60-18 – цілодобово
Відділення реанімації з ліжками інтенсивної терапії: (0522) 39-71-69 – цілодобово
Пульмонологічне відділення: (0522) 39-71-34 – з 08-00 до 16-00
___________________________________________________________________
Кабінет спіральної комп’ютерної томографії: (0522) 39-71-75 та 066-521-81-19
___________________________________________________________________

Також адміністрація КНП "КОЛ КОР" інформує, що для попереднього запису для надання платних медичних послуг та отримання інформації щодо графіку роботи спеціалістів вузьких спеціальностей, за якими здійснюється прийом у відділенні консультативної поліклініки можна звертатись за телефоном:

Телефон реєстратури відділення консультативної поліклініки: (0522) 55-13-22, 050-854-89-03

___________________________________________________________________

Кіровоградська обласна лікарня - багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад вищої категорії, який протягом майже 70 років надає в повному обсязі кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу хворим з усього регіону. Лікарня заснована в 1945 році потужністю на 200 ліжок.

/Files/images/IMG_6863.JPG

Ваше здоров'я - наша мета

В даний час лікарня має 785 стаціонарних ліжок, 54 лікувальних і діагностичних відділень, серед яких єдині в області нейрохірургічне, судинної хірургії, торакальної хірургії, хірургічної стоматології, опікове, проктологічне, ревматологічне, алергологічне і гематологічне відділення. Лікарня повертає здоров'я щорічно 27-28 тисячам хворих.

Провідні фахівці обласної лікарні відомі не тільки на Кіровоградщині, а й в медичних колах України. Щорічно в лікарні впроваджується в діагностичну і лікувальну практику 60-70 досягнень сучасної медичної науки. У лікарні працюють один доктор, 3 кандидата медичних наук, 147 - лікарів вищої та першої кваліфікаційної категорії. Високий професіоналізм, відданість професійної клятві, любов до найгуманнішої професії - ось знакові складові, що характеризують весь колектив обласної лікарні.

Серед майже 200 лікарів, 12 удостоєні почесного звання «Заслужений лікар України» (Висоцький С.Ф., Гришина Т.К., Декусар Т.М., Єсаулов Н.І., Касьянов В.Л., Лук'янов В. М. , Маргуліс Ю.А., Семенович AC).

Особлива роль в лікувальному процесі належить 600 сестрам медичним, 357 з них мають вищу та першу кваліфікаційну категорію. Кращі з кращих в числі перших отримали освіту сестер медичних - бакалаврів, а троє удостоєні почесного звання «Заслужений медичний працівник України» (Мельник А.Д., Шершень З.М., Левинська Н.Д.).

Обласна лікарня має кілька сучасних діагностичних відділень, серед яких лабораторія полімеразної ланцюгової реакції, лабораторія радіонуклідної діагностики, імунологічна лабораторія, відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації, гіпербаричної оксигенації, є єдиними в області.

Обласна лікарня протягом багатьох років - головний медико-консультативний центр Кіровоградської області, потужна база для підготовки і перепідготовки лікарів-інтернів, сестер медичних, студентів медичного коледжу. У функції КОЛ входить також надання методичної та планово-консультативної допомоги лікувально-профілактичним закладам Кіровоградської області, проведення науково-практичної діяльності.

Очолює обласну лікарню Лариса Миколаївна Андреєва, лікар вищої кваліфікаційної категорії з організації охорони здоров'я.

У 2012 році на базі обласної лікарні відкрито перший в Україні перинатальний центр на 100 ліжок.

/Files/images/1.jpg

/Files/images/2.jpg

/Files/images/2_1.jpg

/Files/images/4.jpg

/Files/images/5.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.