Гінекологічне відділення перинатального центру

Гінекологічне відділення Кіровоградської обласної лікарні функціонує з 1945 року. З 2012 року відділення розгорнуто на 30 ліжок та є структурним підрозділом перинатального центру Кіровоградської обласної лікарні. Щорічно 1400-1500 пацієнтам надається спеціалізована допомога з різноманітними захворюваннями, такими як: запальні процеси, гнійно – септичні захворювання, невиношування вагітності, безпліддя, аномальні маткові кровотечі, пролапс тазових органів, доброякісні новоутворення придатків матки тощо.

У відділенні проводяться різноманітні по складності та об’єму оперативні втручання на матці, придатках, піхві з тенденцією до зберігання та відновлення репродуктивної функції жінок, їх працездатності.

З 2013 року розпочато застосування малоінвазивних методів лікування гінекологічної патології з допомогою сучасного лапароскопічного обладнання та ендоваскулярних методів лікування симптомної лейоміоми тіла матки.

Виконано близько 250 операцій з метою лікування безпліддя при трубно-перитонеальному факторі сальпінгооваріолізіс, фімбріолізіс, хромогідротубації, операції при полікістозі яєчників, видалення пухлин яєчників, консервативна міомектомія, ургентні оперативні втручання при позаматковій вагітності, розриві яєчника.

Відділення співпрацює з провідним інститутом ПАГ, Київською медичною академією післядипломної освіти.

Завдяки співпраці лікарів акушер-гінекологів, ендокринологів, імунологів та генетика ОЖК, використання сучасної новітньої лабораторії, МРТ, СКТ діагностики створені умови для успішного лікування ендокринного, імунологічного безпліддя подружніх пар. На теперішній час маємо хороші показники відновлення фертильності пацієнток, які лікувалися в нашому відділенні.

Тільки в гінекологічному відділенні Кіровоградської обласної лікарні накопичено досвід протягом більш як 14 років консервативного (без операції) лікування позаматкової вагітності хіміопрепаратами (метотрексат). Результати вражають своєю ефективністю.

У відділенні працюють досвідчені і кваліфіковані лікарі та сестри медичні.

Лікарський, середній та молодший медичний персонал відділення:

Скороход Володимир Вікторович – завідувач відділенням, має вищу атестаційну категорію ( стаж роботи 30 років);

Колєснік Наталія Григорівна - старша медична сестра, має вищу атестаційну категорію (стаж роботи 22 роки).

У відділенні працює:

  • лікарів – 4;
  • сестер медичних - 7;
  • молодших медичних сестер – 9.

Основні завдання відділення:

Надання планової та невідкладної допомоги вагітним та хворим з захворюваннями жіночих статевих органів.

Робота у відділенні направлена на зниження гінекологічної захворюваності, збереження та відновлення репродуктивної функції жінок, їх працездатності, впровадження нових методик профілактики та лікування, організації служби в цілому по області, підготовку та удосконалення фахівців акушерсько-гінекологічного профілю.

У відділенні надається весь об’єм оперативної допомоги при будь-якій патології жіночо-статевої сфери. Виконуються реконструктивні та пластичні операції на маткових трубах при безплідді, фіброміомах матки та пролапсі тазових органів.

Застосовується комп’ютерна томографія, МРТ, УЗД, методи діагностики ІФА та ПЦР, діагностики TORCH-інфекцій.

Широко застосовуються методи хірургічної детоксикації: ВЛОК, УФО, гемосорбція, ГБО, озонотерапія, лазеротерапія.

Відділення приймає участь в засіданнях обласного товариства акушерів – гінекологів щомісячно, де розглядається основні питання з акушерства та гінекології.

Контактна інформація: робочі телефони відділення : 39-71-77, 39-71-36

Амбулаторний прийом надається в обласній жіночий консультації щоденно.

Кiлькiсть переглядiв: 1721