Травматологічне відділення

Травматологічне відділення обласної лікарні, на даний час, функціонує на 30 ліжок. Відділення розташоване на третьому поверсі триповерхового корпусу № 1. Операційна розташована на цьому ж поверсі на два операційні столи.

Відділення є центром надання організаційно-методичної і лікувальної допомоги по ортопедії і травматології в області. На базі відділення проводиться підготовка ортопедів-травматологів, шляхом проведення курсів стажування. На базі відділення проводяться науково-практичні конференції ортопедів-травматологів області, засідання обласного осередку ортопедів-травматологів Всеукраїнського осередку ортопедів-травматологів. Звичайно основним завданням відділення є надання спеціалізованої допомоги населенню області.

Відділення забезпечене висококваліфікованим лікарським персоналом:

/Files/images/travmotologya/Семенович.jpgСеменович Андрій Сергійович

Працює 5 лікарів. 3 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 1- першу кваліфікаційну категорію та 1 - другу кваліфікаційну категорію.
Є приємственість. Укомплектоване відділення середнім і молодшим медичним персоналом.

Семенович Андрій Сергійович - завідувач відділенням, ортопед-травматолог вищої категорії, заслужений лікар України. Стаж роботи по травматології і ортопедії 39 років.
Головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров'я Кіровоградської обласної державної адміністрації за спеціальністю "ортопедія і травматологія"

Основні методи оперативних втручань, що проводяться у відділенні:

· Стабільний остеосинтез кісток різними видами пластин (повноконтактні, пластини з обмеженим контактом, пластинами з кутовою стабільністю).

· Ендопротезування кульшових суглобів (однополюсне, двополюсне цементне і безцементне, гібридне) різними системами ендопротезів вітчизняного і закордонного виробництва.

· Корегуючі остеотомії при деформації колінних, г/ступневих, кульшових суглобів.

· Відновлюючі операції при пошкодженні зв’язкового апарату з використанням ауто- і ксеноматеріалів.

· БІОС (блокуючий інтрамедулярний остеосинтез) трубчатих кісток.

· Позавогнищевий остеосинтез шпицевими, стрижневими і комбінованими апаратами.

/Files/images/travmotologya/Травмо_колектив.jpg/Files/images/travmotologya/Травмо_лікарі.jpg

Контактна інформація:

Тел. (0522) 55-30-58, зав. відділення (0522) 39-72-92

Кiлькiсть переглядiв: 1825