Кабінет ЛФК

Кабінет ЛФК, як самостійна служба, був заснований в 1987 р. згідно наказу головного лікаря обласної лікарні № 201 від 21.10.1987р.

Служба ЛФК співпрацює з Київською національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, кафедрою медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини.

Служба ЛФК представлена:

/Files/images/lfk/DSCN8193.JPG/Files/images/lfk/DSCN8189.JPG

Рудь Ольга Василівна - завідувач кабінету лікувальної фізкультури, лікар з ЛФК, вища атестаційна категорія, завідує службою з 2006 року;

Голіченков В.П. - інструктор з ЛФК;

Шаламова С.В. - сестра медична з ЛФК, вища атестаційна категорія;

Блаженко В. І. - сестра медична з ЛФК, без категорії;

Лащенко С.А. - сестра медична з ЛФК, без категорії.

Для проведення процедур ЛФК в стаціонарі обласної лікарні знаходиться 2 кабінети на IV поверсі дев'ятиповерхового корпусу.

Робота кабінету ЛФК забезпечує надання кваліфікованої медичної допомоги методом лікувальної фізкультури на етапах відновлювального лікування та реабілітації хворих всіх відділень обласної лікарні.

З хворими на остеохондроз хребта (протрузії та грижі міжхребцевих дисків) в різних стадіях загострення больового синдрому проводиться курс відновного лікування на профілакторі Євмінова .

Виконуємо фізичну реабілітацію хворих на інсульт (від ліжкового режиму до відновлення ходьби та функції руки), нейропатій та інших неврологічних паталогій.

З травматологічними хворими проводиться відновлювальне лікування після операцій по ендопротезуванню та металоостеосинтезу , розроблення котрактур всіх суглобів після переломів верхніх та нижніх кінцівок.

З використанням сучасних кардіотренажерів:

-орбітрек,

-велотренажери вертикальні,

-велотренажер горизонтальний,

-бігові доріжки,

-тренажер універсальний.

Проводиться реабілітація пацієнтів після інфаркту міокарда, з гіпертонічною хворобою, захворюваннями серця і судин(варикозна хвороба), ожирінням , цукровим діабетом, та інше.

Також проводиться навчання пацієнтів засадам здорового способу життя, ознайомлення з лікувальними фізичними вправами, оздоровчими системами та програмами .

Співробітники служби щоденно обслуговують хворих у всіх відділеннях лікарні. Для хворих, що перебувають на ліжковому та палатному руховому режимі, лікувальна гімнастика проводиться безпосередньо в палаті. ЛФК є найважливішою складовою відновлювального лікування хворих всіх відділень хірургічного профілю після операцій та пацієнток перинатального центру.

Заняття проводяться індивідуально з кожним хворим згідно його діагнозу та фізичного стану. Співробітники в повсякденній роботі використовують сучасні найрізноманітніші методики ЛФК: хатха-йога , бодіфлекс, калланетик, дихальні гімнастики по Стрельніковій, по Бутейко, комплекс по Бюргеру-Філатову та інші.

Використання лікувальної фізкультури в комплексі медичної реабілітації забезпечує створення фізичної основи для наступної соціально-трудової і соціально-побутової реабілітації.

/Files/images/lfk/IMG_20180413_134938-01.jpeg

/Files/images/lfk/IMG_20180413_134907-01.jpeg

/Files/images/lfk/IMG_20180413_135059-01.jpeg

/Files/images/lfk/IMG_20180413_140358-01.jpeg

/Files/images/lfk/IMG_20180413_135155-01.jpeg

Контактна інформація:

Прийом хворих проводиться з понеділка по п'ятницю з 8 год. до 16 год.

тел. (0522) 39-71-56

Кiлькiсть переглядiв: 3041