Патологоанатомічне відділення

/Files/images/patologoanotomchne/pat.pngПатологоанатомічне відділення Кіровоградської обласної лікарні функціонує з 1947 року. Щорічно у відділенні проводиться більше 35 тисяч гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу, гістохімічні дослідження, гістологічне дослідження трепанобіоптатів, цитологічне дослідження пунктатів щитовидної залози, патологоанатомічні дослідження з обласної лікарні та обласних лікувальних закладів.

Відділення співпрацює з Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Харківською медичною академією післядипломної освіти, Інститутом ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка.

У відділенні працюють досвідчені та кваліфіковані лікарі. Постійно приймають участь в науково-практичних конференціях, семінарах, тренінгах. Завідувач відділенням займається науковою роботою, публікується в наукових журналах.

/Files/images/patologoanotomchne/nemazenko.pngНемазенко С.Є. - завідувач відділенням з 2003 року, вища кваліфікаційна категорія, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров'я Кіровоградської обласної держаної адміністрації за спеціальністю "патологічна анатомія".

Кучерина Н.С.- лікар-патологоанатом, вища кваліфікаційна категорія;

Хуторна Л.С.- лікар-патологоанатом, вища кваліфікаційна категорія;

Сорочан Р.В.- лікар-патологоанатом, вища кваліфікаційна категорія;

Волоковий А.В.- лікар-патологоанатом,друга кваліфікаційна категорія;

Говера О.С.- лікар-патологоанатом, спеціаліст;

Мельник Н.П. - лікар-патологоанатом, спеціаліст;

Шевчук О.Ю.- старший фельдшер лаборант, бакалавр.

Порядок проведення інтра-операційних гістологічних досліджень

Патологоанатомічне відділення виконує роботу, спрямовану на подальше удосконалення лікувально-профілактичної допомоги населенню шляхом покращення прижиттєвої діагностики захворювань, уточнення причин смерті, забезпечення достовірності даних державної статистики причин смерті, підвищення кваліфікації лікарів та здійснення аналізу недоліків діагностики і лікування. В роботі використовує методи інтенсифікації та раціональної організації праці, здійснює уніфікацію досліджень у секційному та біопсійному розділах роботи з метою скорочення строків патологоанатомічних досліджень та підвищення їх якості, проводить підготовку та проведення клініко-патологоанатомічних конференцій та лікувально-контрольних комісій.

Відділення є організаційно-методичним центром патологоанатомічної служби області, здійснює організаційно-методичну та консультативну допомогу, є базою підготовки лікарів-інтернів, співпрацює з лікувально-профілактичними закладами міста та області, патологоанатомічними відділеннями та патологоанатомічними бюро різних міст України.

Контактний телефон: 39-71-66, режим роботи; 8.00-17.30.

/Files/images/patologoanotomchne/kycherina.png/Files/images/patologoanotomchne/pat_1.png/Files/images/patologoanotomchne/IMG_5900.JPG/Files/images/patologoanotomchne/u1.png

Кiлькiсть переглядiв: 2133