Фізіотерапевтичне відділення

Фізіотерапевтичне відділення розташоване на ІІІ поверсі 3 корпусу Кіровоградської обласної лікарні, а також в кожному корпусі обласної лікарні є по 2 кабінети (фізіотерапевтичний і масажний).

/Files/images/fzoterapya/6.JPG

Основним завданням відділення є надання реабілітаційної допомоги населенню області.

В реабілітації хворих використовуються всі методи фізіотерапії: електролікування, магнітотерапія, інгаляційна терапія, світлолікування, лазеротерапія, ультразвукова терапія, ВЧ-терапія, франклінізація, оксигенотерапія, водо-теплолікування, масаж, а також рефлексотерапія.

Процедури водо-теплолікування проводяться в окремому корпусі. В лікуванні хворих використовуються слідуючі види ванн: хвойні, хвойно-перлинні, перлинно-сольові, бішофітні, вихрові ванни для кінцівок, а також магнієво-мелісові, розмаринові, лавандові, валерьянові ванни.

У відділенні працює 5 лікарів:

4 – лікаря-фізіотерапевта;

1 – лікар-голкорефлексотерапевт.

Завідувач відділенням – Брикульська Мирослава Володимирівна, лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, головний позаштатний фізіотерапевт департаменту охорони здоров'я Кіровоградської обласної державної адміністрації, головний позаштатний спеціаліст з питань народної і нетрадиційної медицини.

/Files/images/fzoterapya/1.jpg

На базі відділення проводяться науково-практичні конференції за участю докторів медичних наук, професорів кафедр фізіотерапії та відновлювального лікування академій післядипломної освіти м. Києва, м. Харкова, м. Одеси.

Щорічно проводяться обласні семінари для лікарів-фізіотерапевтів.

Фізіотерапевтичне відділення обласної лікарні пропонує для населення м. Кіровограда та області реабілітаційні комплекси лікування для хворих терапевтичного та хірургічного профілів, які містять в собі використання електропроцедур, теплолікування, водолікування, масаж, фіто-чаїв, кисневих коктейлів.

/Files/images/fzoterapya/IMG_20171002_101750.jpg/Files/images/fzoterapya/IMG_20171002_101350.jpg/Files/images/fzoterapya/IMG_20171002_101947.jpg/Files/images/fzoterapya/IMG_20171002_103605.jpg

При неможливості проходження санаторно-курортного лікування, пацієнти мають можливість прийняти ряд водолікувальних процедур: бішофітні, хвойні, перлинні, вихрові, сірководневі, озонові ванни, магнієво-рослинні.

З 2014 року широко використовується новий метод лікування – Пресотерапія. Це метод, який діє на лімфатичну систему організму: відновлює водний баланс, зменшує набряк, очищує організм від токсинів, активізує обмінні процеси в тканинах.

Пресотерапія надає спазмолітичний ефект, покращує кровообіг. Використовується при різних захворюваннях. В апараті закладена, також, антицелюлітна програма.

Консультація за телефоном:

39-71-16 або 39-71-05 (з 8.15 – 16.00).

Час відпуску процедур: з 8.15 до 18.00 з понеділка по неділю.

/Files/images/fzoterapya/IMG_1906.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 566