Обласна конференція лікарів травматологів

Відповідно плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації на 2018 рік, 7 грудня 2018 року в Кіровоградській обласній лікарні, у приміщенні конференц-залу відбулась обласна конференція лікарів травматологів.

• Основні напрямки реформування галузі охорони здоров’я Кіровоградської області. Рибальченко О.М. - директор.
  • Про стан надання ортопедо-травматологічної допомоги населенню області. Семенович Д.С. - головний позаштатний травматолог ДОЗ ОДА.
  • Травматичний шок. Патогенез, клініка, лікування. Йовенко О. І. - в.о. головного позаштатного анестезіолога ДОЗ ОДА.
  • Сучасні підходи до лікування переламів кісток тазу. Коноваленко В.В. - лікар-ортопед-травматолог Кіровоградської обласної лікарні.
  • Особливості лікування переламів кісток у дітей. Пристайко М.С. - головний позаштатний дитячий ортопед-травматолог ДОЗ ОДА.
  • Презентація препаратів фарм-фірм.
  • Засідання Кіровоградської обласної філії ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів». Остеопороз. Діагностика. Лікування. Кравчук М.П. - лікар-ортопед-травматолог Кіровоградської обласної лікарні.

/Files/images/novini/122018/IMG_7363.JPG